Jak Leczyć Przeziębienie W Domu?

Jak działać przeziębienie w bloku?

Polecne i promocje Poradnik Prasóweczki Prasówki

Jak leczyć przeziębienie w domu? Każdy jest narażony na różne choroby, a przeziębiebie jest prawdopodobnie największym z nich. Wszyscy wiedzą, co świadczy katar, nieprzyjemne ból gardła i kaszel, który uniemożliwia zasypianie. Jak pozbyć się tej prostej choroby – to drugie pytanie.

Jak leczyć przeziębienie w domu?

Przeziębić się
Większość z nas jest w bliskim codziennym stylu działania także od okresu do czasu łapiemy przeziębienie (zazwyczaj jest obecne szybkie), co może zniweczyć nasze ważne plany. Zgadzam się, iż nie czujesz się komfortowo z bólem gardła, kontynuując rolę w biurze, jadąc na wyjazdy służbowe lub organizując ważne spotkania. Jednak co, jeżeli tak zapracowana kobieta jak ty jeszcze jest przeziębienie? Teraz porozmawiamy o tym, jak poradzić sobie z chorobą bardzo pilnie oraz bez wizyty u lekarza. Przezwyciężenie choroby w porządku 24 pór jest wciąż możliwe, jednak należy wziąć pod opiekę etap choroby i warunki leczenia.

Zostań w lokalu
Niestety wielu z nas nie ma za konieczne, aby wziąć wolne w sezonie zwykłego przeziębienia. Niemal wszystkiego dnia widzimy osobę kichającą w metrze, kaszlącego pracownika w biurze lub pracowitego studenta z tuzinem par suchych chusteczek na stole. Jesteśmy aktywnie chorzy, przecież nie chcemy leczyć w domu i wolimy znosić wszystko „na stopach” i, oczywiście, zarażać innych.

Kiedy decydujesz się nie dostać w lokalu podczas choroby, zwykle natychmiast udajesz się do apteki i płacisz dużo środków przeciwgorączkowych. Oczywiście bardzo szybko poprawiają stan i zdrowie, tylko na mały okres. Ale nie zwalniają cię z objawów choroby. Pamiętaj o gorączce – toż nie jest objaw, to tylko metoda ochrony organizmu.

Kiedy kontynuujesz pracę, kiedy jesteś zły, przychodzi dobry godzina na wszelakiego typu komplikacje. I konsekwencje niektórych komplikacji można obejrzeć do tyłu jego istnienia. Najbardziej poważny – to obciążenie serca. Kiedy ciałko jest zmęczone, może zapobiec infekcji we krwi, która otrzymuje go do centrum. Nawet wtedy przez pomyłkę układ odpornościowy zacznie atakować nawet wielkie komórki. Konsekwencje będą wyjątkowo trudne – skurcz mięśnia sercowego. Czyli nie ignoruj ​​rad, aby wziąć kilka dni ospałego i dać się w łóżku.

Natychmiastowa reakcja
Gdy tylko poczujesz słabość, a twoje gardło zacznie przypominać nieprzyjemny ból, a głośne kichanie podzieli się po całym biurze – nadszedł określony czas, aby załapać się martwić. Nie sądź, że objawy same znikną. Wręcz przeciwnie, za dzień lub dwa pogorszysz się i powinieneś dać się do łóżka. Ale jeżeli natychmiast zaczniesz działanie, wszystko będzie wcale. Pamiętaj, aby pozbyć się paskudnej choroby, jeśli planujesz oddać się aktywnemu leczeniu.

Odpoczywaj
Bardzo szkodliwe jest przeziębienie i utrzymywanie pracy. Najdoskonalszym trikiem jest dostanie w zakładzie przez chwila dni. Twoje ciało potrzebuje prawdziwego odpoczynku – po prostu dostań w jasnym domu a przez większość czasu staraj się żyć w łóżku. Nie jeździj się, aby brać dużo środków przeciwgorączkowych. Jeśli temperatura wynosi tanio niż 38, twoje ciało może pomóc sobie z wirusem bez środków przeciwgorączkowych.

Witaminy
Podczas przeziębienia twoje ciało bardzo wymaga witamin z klasy C. W czasie dnia staraj się jeść dużo owoców (cytryny, jabłka, kiwi, pomarańcze itp.) i warzyw (czosnek, cebula). Nie przechodzi nic lepszego niż naturalne witaminy. Choć na sam dzień zapomnij o pełnym i małym posiłku. Twoje ciało jest tak zajęte próbowaniem zabicia infekcji, dlatego nie dodawaj również dużego do trawienia pokarmu. Nie skończ o uzdrawiających właściwościach herbaty witaminowej (herbata z malinami, cytryną, porzeczką, dziką różą). Pamiętaj, że herbata powinna stanowić równa, przecież nie gorąca!

Informacje
Nie ignoruj kataru. Co godzinę płucz nos bulionem ziołowym lub roztworem soli morskiej. Co półtorej godziny staraj się płukać gardło roztworem rumianku lub soli z jodem.

Czosnek będzie twoim najlepszym przyjacielem podczas choroby. Wymieszaj sok czosnkowy z miodem i weź mieszaninę ze szklanką wody. Ci, którzy cenią pić mleko, mogą stworzyć pyszny koktajl. By to sprawić, zmieszaj mleko z miodem, dodaj pachnący cynamon, kilka ziarenek pieprzu a jedyny liść laurowy. Koktajle winnym stanowić jasne. Inny typ leczenia domowego jest znacznie rozpowszechniony. Kiedy się domyślacie, będziemy prowadzić o grzanym winie. By ten trunek w apartamentu był wysoce dobry, po prostu daj mu wyjątkowy napar i pij ciepło. Ale nie miej fobii na punkcie wina.

Upewnij się także, że zazwyczaj stanowisz w cieple. Szczególnie twoje stopy nie powinny zamarzać. I pomagaj szyję, nogi i dolną część pleców. Oszczędź również przed przeciągami, ale zawsze wentyluj pomieszczenie. Po ukończeniu wszystkich metod na etap, połóż się w ciepłym łóżku. Twoje osłabione ciało podziękuje ci za możliwość położenia się i ważnego snu. Zadbaj o siebie zaś stanów wielki!

Jak leczyć przeziębienie w domu?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments